Oferta - usługi stolarskie firmy Ontano

Jesteśmy przekonani, że nie sposób opisać dokładnej i pełnej oferty naszej firmy – jest ona bowiem tak szeroka, że zajęłoby to bardzo wiele miejsca. Obejmuje ona bowiem wszystkie etapy produkcji ekskluzywnych mebli na wymiar – od początkowej obróbki, aż do wykończenia.

Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb i przeznaczenia poszczególnych sprzętów. Wybierając nasze meble na zamówienie mają oni wpływ między innymi na ich:

  • kształt – w tym celu świadczymy usługi CNC w drewnie, które zapewniają najlepsze efekty,
  • szczegółową konstrukcję oraz typ wyposażenia,
  • wykończenie – do wyboru oddajemy wyjątkowo szeroki wybór laminatów czy obrzeży.

Oprócz samych mebli z litego drewna oferujemy także wytrzymałe i estetyczne blaty robocze, które świetnie sprawdzą się przede wszystkim w kuchni, ale także wielu innych miejscach, w których niezbędne jest korzystanie z wytrzymałej powierzchni do przeprowadzania poszczególnych prac.

Nasza oferta:

Usługi stolarskie

Do wstępnej obróbki drewna do naszych mebli wykorzystujemy nowoczesne maszyny CNC. Usługi stolarskie w naszej firmie gwarantują więc najwyższą precyzję wykonania oraz dostosowanie do indywidualnych oczekiwań klienta.

Płyty meblowe

Aby zapewnić kompleksowość oferowanych przez naszą firmę usług, proponujemy szeroki wybór wytrzymałych płyt meblowych. Proponujemy między innymi artykuły laminowane, fornirowane, stolarskie, wiórowe czy MDF.

Blaty robocze

Wszędzie tam, gdzie konieczne jest stworzenie przestrzeni do przeprowadzania różnego rodzaju prac, niezbędne stają się nasze blaty robocze. Połączenie estetyki wykonania z wytrzymałością, pozwala na zastosowanie praktycznie w każdym wnętrzu.

Obrzeża meblowe

W kompletowaniu naszej oferty nie mogło zabraknąć miejsca nawet na najmniejsze szczegóły. Dlatego też polecamy wytrzymałe i estetyczne obrzeża meblowe w tylu dostępnych wzorach, że z pewnością dopasują się do wybranych mebli.

Laminaty HPL

W zakresie wykończenia ekskluzywnych mebli na zamówienie, dostępnych w naszej ofercie, proponujemy najwyższej jakości laminaty HPL, które świetnie sprawdzą się zarówno jako okleiny na podłogę, ścianę, blat czy szafę.