Fronty meblowe

Fronty fornirowane i lakierowane - ich produkcja to nasza specjalizacja

Oferujemy wysokiej klasy fronty meblowe w dwóch typach: lakierowanym lub fornirowanym. Nasze fronty powstają z płyty MDF lub wiórowej, które są wykorzystywane na szeroką skalę w produkcji mebli.

Tworząc różnorodne kuchnie na wymiar oraz inne meble na zamówienie, zapewniamy bogaty wybór frontów meblowych, zróżnicowanych pod kątem kolorystyki oraz sposobu wykończenia. Klienci mogą wybrać spośród modeli o klasycznym kolorze drewna dębowego, orzechowego, hebanowego i innych lub fronty meblowe w żywych lub pastelowych barwach.

Fronty meblowe lakierowane i fornirowane - idealne dla Twojego wnętrza

Fronty fornirowane doskonale zastąpią swoje drewniane odpowiedniki, łącząc w sobie klasykę drewna z nowoczesnymi aranżacjami. Fronty lakierowane natomiast, ze względu na bogaty wybór w zakresie odcieni opracowany dzięki systemowi ICA, można dopasować do koloru ścian czy innych elementów wystroju pomieszczenia.

Niezależnie od tego, które fronty meblowe z naszej zróżnicowanej kolekcji wybiorą Klienci, otrzymają wysoko jakościowe towary, pozwalające na stworzenie oryginalnych rozwiązań w zakresie umeblowania. Fronty fornirowane i lakierowane oraz ich produkcja, to coś, z czego słynie firma Ontano.