Fronty lakierowane

Fronty lakierowane

Fronty MDF lakierowane – odporne na wilgoć i różne temperatury. Mogą być matowe lub z połyskiem. Ze względu na swoje właściwości, w tym odporność na zabrudzenia i wilgoć, chętnie wykorzystywane są w meblach łazienkowych i kuchennych. Ich jednolite, wyraziste barwy świetnie współgrają z nowoczesnym wzornictwem.

System ICA Color został stworzony, aby zaoferować do sprzedaży szeroką gamę produktów barwnych, przeznaczonych specjalnie do drewna, możliwych do otrzymania w prosty i jednocześnie szybki sposób. ICA Color jest zintegrowanym systemem umożliwiającym przygotowanie lakieru w wybranym kolorze na drodze zmieszania bazowego produktu lakierniczego firmy ICA z odpowiednimi koncentratami barwnymi. Pozwala to na uzyskanie dowolnego rodzaju lakieru (poliuretanowego, nitro, akrylowego, preutwardzanego, utwardzanego kwasowo, syntetycznego, wodorozcieńczalnego) w dowolnym kolorze przewidzianym w systemie (160 odcieni przedstawionych na wzorniku ICA + 1750 z wzornika NCS), dzięki któremu powstają fronty lakierowane.

Uwaga! Ze względu na sposób odwzorowania barw przez monitor komputerowy kolorystyka widoczna na ekranie może odbiegać od rzeczywistej i ma charakter jedynie poglądowy !

Wzorniki kolorów